strona główna        | napisz do nas: biuro@domopiekisenior.pl
Select a language / Wählen Sie eine Sprache:

Obowiązek informacyjny w związku z ustawą o ochronie danych osobowych.

Kontakt


telefon: (+48) 61 427 50 08
e-mail: biuro@domopiekisenior.pl
zobacz więcej
Brak wtyczki FLASH.

Kliknij, tutaj

Data dodania:29.08.2013

Uprzejmie informujemy, że od dnia 26 lipca 2013 r. na podstawie decyzji Wojewody Wielkopolskiego powstał Dom Pomocy Społecznej Senior w Łubowie przeznaczony dla 17 osób w podeszłym wieku oraz 4 osób przewlekle somatycznie chorych, z łączną ilością miejsc 21.

Dom Pomocy Społecznej Senior w Łubowie wpisany jest do rejestru Domów Pomocy Społecznej Urządu Wojewódzkiego w Poznaniu pod numerem 69.

Dom Pomocy Społecznej Senior w Łubowie działa na takich samych zasadach jak samorządowe Domy Pomocy Społecznej. Środki na finansowanie pobytu pochodzą ze świadczenia osoby ubiegającej się o pobyt w domu, rodziny oraz dofinansowania z Ośrodków Pomocy Społecznej oraz gmin zgodnie z ustawą o pomocy społecznej.

Strona główna O nas Nasza oferta Warunki przyjecia Ośrodek Dziennego Pobytu i Terapii dla Osób Starszych Aktualności Galeria Kontakt
Dom Opieki SENIOR Łubowo - Dom opieki, dom seniora, domy opieki , domy opieki poznan, dom spokojnej starości , dom spokojnej starości, dom opieki wielkopolska, pensjonat seniora, pensjonat seniora Gniezno, dom pomocy społecznej , dom pomocy społecznej. Zapraszamy Seniorów z Gniezno,Poznań,Łubowo,Wielkopolska,Kujawsko-Pomorskie.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych